Atribuită Cumpărare directă

Contract de mentenanță clădiri pentru ambele sedii ale Liceului de arte plastice ”N. Tonitza” - București. Prețul contractului este de 2000 lei/luna, iar durata contractului de 9 luni.

Număr anunț
DA25427852
Autoritate contractantă
Liceul de Arte Plastice Nicolae Tonitza (CUI 4266715)
Furnizor / câștigător
TJCS CORPORATION SRL (CUI 37022911)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.000 RON
Valoare atribuită
18.000 RON
Data publicării
03.04.2020 00:00
Data finalizării
08.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.000 RON

din 18.000 RON estimat