Atribuită Cumpărare directă

colebil 300tb/1.20 carbocit 90tb/0.64 nexium 40mg 70tb/1.58 dicarbocalm 300tb/0.89 eubiotic 100tb/3.39 centrum vit 200tb/1.33 no -spa 40mg/2ml 25fi/1.00 no-spa 40mg 144tb/0.83 metoclopramid 90tb/0.15

Număr anunț
DA25453542
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
MAYDIS FARM SRL (CUI 9925965)
Cod CPV
33610000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.558,22 RON
Valoare atribuită
1.558,22 RON
Data publicării
09.04.2020 00:00
Data finalizării
10.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.558,22 RON

din 1.558,22 RON estimat