Atribuită
Cumpărare directă
Continut : Dcont-N/6 Duna Cont N Human 5 ml 2 x 59 Dcont-P/6 Duna Cont P Human 5 ml 2 x 62 Dcal/6 Duna Cal Human Multicalibrator 3 ml 2 x 48.50 117063 COLESTEROL PAP LICHID STABIL, 120mL 2 x 39 117163 TRIGLICERIDE PAP LICHID STABIL, 120 ml 1 x 100 711753 CREATININA, 2x250mL 1 x 48 217263 GAMMA GT LICHID STABIL, 125mL 1 x 65 981837 CK-MB, 2x20 mL 1 x 300 316363 GPT-TRANSAMINAZA ALAT LICHID STABIL, 120mL 2 x 41 816864 GLUCOZA LICHID STABIL, 600mL 1 x 46 025215 ST AIA PACK CTnl 3rd-Gen, 100 TESTE/CUT 1 x 1160 A11-000128 M-53 LYSE EO I , 4x1L 0.25 x 1355 A11-000132 M-53 LYSE H, 4x500 mL 0.25 x 1084
- Număr anunț
- DA25442732
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI 3102218)
- Cod CPV
- 33696200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.827,75 RON
- Valoare atribuită
- 2.827,75 RON
- Data publicării
- 07.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.