Atribuită Cumpărare directă

HP CE390X, TN3480 8K,BROTHER DR2200 fax 2845, TN2220 fax 2845,Xerox 006R01731

Număr anunț
DA25457357
Autoritate contractantă
Compania de Apa Oltenia SA (CUI 11400673)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
30125120-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.068 RON
Valoare atribuită
3.068 RON
Data publicării
09.04.2020 00:00
Data finalizării
10.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.068 RON

din 3.068 RON estimat