Atribuită
Cumpărare directă
CARTUS LEXMARK C5240KH TONER BLACK Buc 1.00 CARTUS LEXMARK C5340MX TONER MAGENTA 7K Buc 1.00 CARTUS LEXMARK C5340YX TONER YEL 7K Buc 1.00 ALONJE INDOSARIERE PLASTIC A5 ALBASTRE 25/SET EXACOMPTA Set 8.00 BATERII R6 ALCALINE 4BUC/SET MAXELL BLISTER Set 2.00 BATERII R3 ALCALINE 4BUC/SET MAXELL BLISTER Set 2.00 DOSAR CARTON INCOPCIAT 1/1 Buc 330.00 DOSAR CARTON INCOPCIAT 1/2 Buc 65.00 DOSAR CARTON PLIC Buc 140.00 ETICHETE 16/A4 105*37MM COLTURI DREPTE 100/TOP TANEX Top 3.00 ETICHETE 12/A4 105*46MM COLTURI DREPTE 100/TOP TANEX Top 2.00
- Număr anunț
- DA25492784
- Autoritate contractantă
- Casa Judeteana de Pensii Timis (CUI 13612095)
- Furnizor / câștigător
- LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI 11040604)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.268,05 RON
- Valoare atribuită
- 1.268,05 RON
- Data publicării
- 16.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.