Atribuită Cumpărare directă

Producator: HP Cod producator: Q5949A Nume produs: Q5949A Numar Cartus: 49A Tip Cartus: Cartus Toner Black Cartus Original Tehnologie: Imprimanta Laser Culoare: Black Capacitate (pag): 2500 Echipamente: HP LaserJet 1160, LaserJet 1320, LaserJet 3390, LaserJet 3392

Număr anunț
DA25427196
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA STRAZILOR BUCURESTI (CUI 4433872)
Furnizor / câștigător
MEDA CONSULT SRL (CUI 15730038)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
891 RON
Valoare atribuită
891 RON
Data publicării
03.04.2020 00:00
Data finalizării
07.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

891 RON

din 891 RON estimat