Atribuită
Cumpărare directă
Pachet cartuse laser conform contract nr. 9483 din 23.05.2019 Cartus compatibil HP CF283X/CRG737 Cartus compatibil HP CE285A/CRG725 Cartus compatibil Brother TN1090 Cartus compatibil HP Q2612A Cartus compatibil HP CE505X Cartus compatibil HP CE505A Cartus compatibil Lexmark MS/MX317 Cartus compatibil HP CF279A Cartus compatibil HP CF283A Cartus compatibil Xerox 3250 Cartus compatibil Xerox 5021 Cartus compatibil HP CF217A Cartus compatibil Brother TN1030 Cartus Canon CRG 046H Bk original Cartus Canon CRG 046H C original Cartus Canon CRG 046H M original Cartus Canon CRG 046H Y original Cartus compatibil Samsung MLT-D101S Cartus Canon CEXV-42 original Cartus compatibil Canon CEXV-33 Cartus Canon Compatibil CRG 052H
- Număr anunț
- DA25426143
- Autoritate contractantă
- COMUNA BRADU (CUI 5172600)
- Furnizor / câștigător
- SDM OFFICE GROUP SRL (CUI 18954722)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.571,44 RON
- Valoare atribuită
- 6.571,44 RON
- Data publicării
- 03.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.