Atribuită Cumpărare directă

TONER CANON CRG-052 / CF226X, TONER BROTHER TN2380, TONER BROTHER TN2411 CU CHIP, TONER HP 12A/ FX10, TONER HP 85A /36A/ 35ATONER HP 85A /36A/ 35A, TONER HP 283A, TONER HP 278A /728, TONER HP 278A /728, TONER XEROX X3052 /3215

Număr anunț
DA25434461
Autoritate contractantă
Spital Dr.C.T.Sparchez (CUI 4646889)
Furnizor / câștigător
SHORTCUT SRL (CUI 14174368)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.319,26 RON
Valoare atribuită
2.319,26 RON
Data publicării
06.04.2020 00:00
Data finalizării
08.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.319,26 RON

din 2.319,26 RON estimat