Atribuită
Cumpărare directă
10 2012647 COT PRINDERE PERETE DUBLU PP PRES 20X1/2 BUC 4,00 10,92 36,71 6,97 20 2000935 COT PP PRES 20X1/2 CU FLANSA (INT/EXT) BUC 4,00 3,68 12,37 2,35 30 2000630 COT PP PRES 20X1/2FE BUC 4,00 4,31 14,49 2,75 40 2000607 COT PP PRES 20X90 BUC 10,00 0,42 3,53 0,67 50 2000604 TEU PP PRES 20 BUC 10,00 0,64 5,38 1,02 60 2000627 PUNTE OCOLIRE PP PRES 20 BUC 5,00 1,50 6,30 1,20 70 2016736 ROBINET SFERA FLUTURE DN15(1/2) PN25 MT BUC 4,00 22,47 75,53 14,35 80 3026339 BATERIE SMART DUS CU ACC. ZS54802S-323 BUC 3,00 105,01 264,73 50,30 90 3026352 BATERIE SMART LAVOAR ZS54803-323 BUC 6,00 54,54 274,99 52,25 100 2013446 RACORD FLEXIBIL 1/2-1/2 L30 PVC BUC 4,00 6,64 22,32 4,24 110 2000473 TEAVA PP 50X1,8-1000MM+INEL BUC 5,00 4,53 19,03 3,62 120 2000067 TEAVA PP 50X1,8- 500MM+INEL BUC 5,00 2,70 11,34 2,16 130 2000052 COT HTB 50X87 PP SC BUC 10,00 1,31 11,01 2,09 140 2001035 TEU PP PRES 50 BUC 2,00 5,27 8,86 1,68 160 2000472 TEAVA PP 32X1,8- 500MM+INEL BUC 2,00 1,87 3,14 0,60 170 2001606 REDUCTIE A580 3/4-1/2 MM BUC 16,00 5,62 75,56 14,36 180 4000239 ADEZIV CERESIT CM9 25KG BUC 1,00 20,94 17,60 3,34
- Număr anunț
- DA25428057
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01221 TIMISOARA (CUI 26382613)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 862,89 RON
- Valoare atribuită
- 862,89 RON
- Data publicării
- 05.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.