Atribuită
Cumpărare directă
Pachet materiale de constructii: - disc 230 x buc 4.00 x 8.40; - autoforante zincate - buc 500.00 x 0.17; - foarfeca pomi - buc 1.00 x 67.23; - chei imbus (10 buc) - set 1.00 x 10.92; - chei torx - set 1.00 x 15.13; - ruleta 3ml - buc 1.00 x 6.72; - manusi lucru - buc 1.00 x 4.20; - manusi buc - 1.00 x 5.88; - manusi piele - buc 1.00 x 12.61; - cleste patent - buc 1.00 x 20.17; - surubelnita dreapta de 6 - buc 1.00 x 4.20; - surubelnita creion tensiune - buc 1.00 x 3.78; - ciocan 1kg - buc 1.00 x 21.01; - tabla cutata rosie 0,35 - buc 35.00 x 31.09; - cutit detasabil mare - buc 1.00 x 9.24; - sarma zincata de 1 - kg 3.40 x 7.56; - sarma zincata de 2 - kg 3.60 x 5.04
- Număr anunț
- DA25443058
- Autoritate contractantă
- COMUNA DAIA (CUI 5123675)
- Furnizor / câștigător
- PALAS SRL (CUI 16796359)
- Cod CPV
- 44000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.430,84 RON
- Valoare atribuită
- 1.430,84 RON
- Data publicării
- 07.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.