Atribuită Cumpărare directă

CANON MF264DW CARTUS TONER CRG-051 1,7K ORIGINAL

Număr anunț
DA25436202
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Galati (CUI 17094425)
Furnizor / câștigător
TOKO SRL (CUI 6118600)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
491,72 RON
Valoare atribuită
491,72 RON
Data publicării
06.04.2020 00:00
Data finalizării
07.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

491,72 RON

din 491,72 RON estimat