Atribuită Cumpărare directă

OFERTA SPECIALA / CEL MAI BUN PRET DIN SEAP ! Pipe Guedel, sterile, ambalate individual, cu marca CE, de foarte buna calitate. Dimensiuni disponibile : nr. 000 ( 40mm), nr.00(50mm), nr.0(60mm),nr.1(70mm), nr.2(80mm), nr.3(90mm), nr.4(100mm), nr.5(110mm), nr. 6 (120mm). Producatorul este certificat ISO. Societatea noastra este importator direct al acestui produs si avem certificare ISO pentru importul si distributia de produse medicale. Livrarea se face din stoc in cel mai scurt timp de la primirea comenzii. Pentru informatii suplimentare despre produse sau preturi, va rugam sa ne contactati pe tel. 0372/715.678, tel. 0735/549.323, tel/fax : 021.231.94.50 si 021.231.94.51 sau pe email : produse.euromed@gmail.com . Va multumim. mai putin

Număr anunț
DA25420630
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC ROVINARI (CUI 4351810)
Furnizor / câștigător
ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI 13393416)
Cod CPV
33171200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
534 RON
Valoare atribuită
534 RON
Data publicării
02.04.2020 00:00
Data finalizării
03.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

534 RON

din 534 RON estimat