Atribuită
Cumpărare directă
LAC SAVANA ACRILIC BAZA APA PT.LEMN 0,765L CIRES 2BUC X 31.8487 PENSULA PAR PORC 2.5'' 55706 2BUC X 5.4622 TABLA ZN 0,3(0.98X2)M 2BUC X 25.1261 AL-JGHEAB 125MM/4M 76M X 7.4790 AL-CAPAC JGHEAB 92BUC X 3.7815 AL-IMBINARE JGHEAB 20 BUC X 6.3025 AL-COT BURLAN 90 4BUC X 10.5042 AL-RACORD JGHEAB-BURLAN 125MM/90 4BUC X 11.3445 LUBRIFIANT MULTIFUNCTIONAL WD-40 450ML 1BUC X 27.6471 SILICON ETANSANT CAUCIUC 280ML-TYTAN TRANS. 4BUC X 20.5882 CUIE CONSTR.GROASE:60;70;80;100;120;150;180;200 30 KG X 4.5294 SURUB+SAIBA EPDM AUTOFOR 4,8X35 100BUC 2CUTII X 10.5042 SURUB CU PAS MARE 4,2X70MM NEGRU 500BUC 1CUTIE X 30.1681
- Număr anunț
- DA25471261
- Autoritate contractantă
- Comuna Iacobeni (Primaria comunei Iacobeni) (CUI 4441158)
- Furnizor / câștigător
- COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.551,68 RON
- Valoare atribuită
- 1.551,68 RON
- Data publicării
- 13.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.