Atribuită Cumpărare directă

Asigurare de viata de grup nenominal conform conditiilor de asigurare Groupama Asigurari pentru 20 persoane, care activeaza intr-o institutie a statului din Romania, Jud. Valcea. * Sume asigurate/persoana: 20 asigurati - deces din orice cauza: 10.000 RON - deces ca urmare a unui accident: 15.000 RON - Invaliditate permanenta partiala sau totala din orice cauza: max. 5.000 RON - spitalizare ca urmare a unui accident: 48.00/zi x 30 zile - interventii chirurgicale din orice cauza: Max. 1.500 RON - fracturi ca urmare a unui accident: Max. 1.500 RON Acoperire: permanenta (24 ore din 24 de ore) Perioada asigurata: 12 luni, cu intrarea in valabilitate a politei:aprilie-mai 2020

Număr anunț
DA25425401
Autoritate contractantă
COMUNA MILCOIU (CUI 2540660)
Furnizor / câștigător
GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
Cod CPV
66511000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.203,38 RON
Valoare atribuită
2.203,38 RON
Data publicării
03.04.2020 00:00
Data finalizării
06.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.203,38 RON

din 2.203,38 RON estimat