Atribuită Cumpărare directă

Materiale de laborator - conform ofertei transmisa INSP in urma anuntului de publicitate ADV1137065/19.03.2020 lot 1 -CRSP Iasi, cu sediul in str. Victor Babes, nr 14, persoana de contact Lupascu Ioan , tel: 0232410399 lot 27 - CRSP Bucuresti, cu sediul in str. Dr. Leonte, nr 1 - 3, sector 5, persoana de contact Alice Enache tel: 0213183620;

Număr anunț
DA25436396
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE SANATATE PUBLICA (CUI 26347241)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
33790000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
499,84 RON
Valoare atribuită
499,84 RON
Data publicării
06.04.2020 00:00
Data finalizării
07.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

499,84 RON

din 499,84 RON estimat