Atribuită
Cumpărare directă
SE-094-LA30-SC1 CLASIC LARGE-16 ;40.50= 648 SE-094-XL30-SC1 CLASIC XL-24 ; 46.50=1116 SE-096-LA30-AC1 ACTIVE CL LARGE-6 ;52,50= 315 SE-095-PL15-001 LADY PLUS-16 ;8.25 =132 MA-144-S000-019 NITRIL S-10 ;14.00 ; =140 MA-144-M000-019 NITRIL M-10 ;14,00=140 TINE LOC DE COMANDA FERMA!
- Număr anunț
- DA25420114
- Autoritate contractantă
- UNITATEA DE ASITENTA MEDICO-SOCIALA AGNITA (CUI 15959008)
- Furnizor / câștigător
- TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI 9693687)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.491 RON
- Valoare atribuită
- 2.491 RON
- Data publicării
- 02.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.