Atribuită
Cumpărare directă
executie garduri panouri bordurate sapat fundatie manual cofrat elevatie turnat beton montat stalpi de metal montat intre stalpii metalici panouri bordurate metalice - LUCRARI REPARATII GARD GPN SARINGA, COM. PIETROASELE, JUD. BUZAU, CU MATERIALELE BENEFICIARULUI
- Număr anunț
- DA25441631
- Autoritate contractantă
- COMUNA PIETROASELE (CUI 4154371)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT QUALITY WORK S.R.L. (CUI 40576968)
- Cod CPV
- 34928200-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.800 RON
- Valoare atribuită
- 2.800 RON
- Data publicării
- 07.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.