Atribuită
Cumpărare directă
Coli carton A4 160 MGR /1 pachet 1 lipici lichid -TIP 1 60ml aracet 5 lipici lichid -TIP 2 50ml Daco 5 LIPICI SOLID MARE 40g Pelikan 4 pix negru mina normala varf subtire/SET 25 pix albastru mina normala varf subtire/SET 25 evidentiatoare 4 culori/set SCHNEIDER 2 marker permanent cu varf patratos NEGRU SCHNEIDER 3 marker permanent cu varf patratos albastru SCHNEIDER 3 rigla 30 cm- GROASA!!!!! 4 CREION lemn 12 folii documente/set NOKI 2 dosar platic PVC NOKI 25 PERFORATOR NOVUS MASTER 1 SEPARATOARE CARTON /SET 1 BIBLIORAFT MARE () 12 BIBLIORAFT MIC 5 AGRAFE BIROU- MARIMEA 2 (MAI MARI DECAT CELE CLASICE) 1 pasta corectoare- fara fluid pt dizolvare (am vreo 3)Pelikan 3 capsator Noki 30 coli metalic 1 banda adeziva 48x66 transparent 5
- Număr anunț
- DA25441069
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC HARALAMB VASILIU (CUI 4541882)
- Furnizor / câștigător
- ANDERS BIROTICA SRL (CUI 33132911)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 339,49 RON
- Valoare atribuită
- 339,49 RON
- Data publicării
- 07.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.