Atribuită Cumpărare directă

Masti faciale. Masca permite o respiratie fara efort si constituie o bariera eficace de filtrare. Se adapteaza perfect la forma fetei si garanteaza o protectie maxima. Mastile medicale sunt folosite pentru protectia cailor respiratorii. Sunt un bun mediu de preventie in imprastierea de virusi care se transmit pe calea aerului. 3 pliuri, 3 straturi. Antialergice. Mod de prezentare: Cutie / 50 buc.

Număr anunț
DA25429781
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VALCEA (CUI 2540589)
Furnizor / câștigător
TEHNODENT POKA SRL (CUI 1813923)
Cod CPV
33141800-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
64.000 RON
Valoare atribuită
64.000 RON
Data publicării
06.04.2020 00:00
Data finalizării
07.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

64.000 RON

din 64.000 RON estimat