Atribuită Cumpărare directă

Echipament pentru terenuri de joaca - Complex de joaca CJ30: masa de tenis, carusel, hinta metal doua scaune. Cu montaj inclus.

Număr anunț
DA25435494
Autoritate contractantă
Comuna Cosmesti (Primaria Cosmesti) (CUI 3655943)
Furnizor / câștigător
UNDPLUS SRL (CUI 17838495)
Cod CPV
43325000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.420 RON
Valoare atribuită
50.420 RON
Data publicării
06.04.2020 00:00
Data finalizării
07.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.420 RON

din 50.420 RON estimat