Atribuită Cumpărare directă

Halat protectie tercot cu maneca lunga Vom avea nevoie de urmatoarele marimi: - 48 – 15 bucati; - 50 – 18 bucati; - 52 - 2 bucati; - 54 – 5 bucati.

Număr anunț
DA25436810
Autoritate contractantă
Penitenciarul Bucuresti - Jilava (CUI 4193095)
Furnizor / câștigător
DUMIDET ACTIV SRL (CUI 36321567)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.640 RON
Valoare atribuită
2.640 RON
Data publicării
07.04.2020 00:00
Data finalizării
08.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.640 RON

din 2.640 RON estimat