Atribuită
Cumpărare directă
- 10 buc solutie pentru spalat geamurile; - 10 buc detergent pentru gresie; - 40 role saci gunoi 35 l; - 40 role saci gunoi 60 l; - 10 seturi lavete umede; - 10 seturi lavete uscate; - 10 buc solutie pentru curatat faianta; - 10 buc pronto spray pentru lemn; - 10 buc rezerva mop; - 10 buc coada mop; - 5 buc matura + coada; - 5 buc faras; - 5 buc galeata + mop.
- Număr anunț
- DA25419025
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA BUSTENI (CUI 2845729)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.234,90 RON
- Valoare atribuită
- 1.234,90 RON
- Data publicării
- 02.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.