Atribuită Cumpărare directă

Drum imprimantă buc 3 Lexmark MS310/510 Cartuş toner buc 1 Brother MFC L2712 Hartie foto A4 cutie 1 A4 Cablu USB buc 2 1,5m Cablu USB buc 1 2m Cartus toner buc 2 Canon 513 Cartus toner buc 6 HP 278A Cartus toner buc 1 HP Q2612 Pat cablu ml 40 60mm x 60mm

Număr anunț
DA25433383
Autoritate contractantă
U.M. 0451 Deva (CUI 4634493)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.710,08 RON
Valoare atribuită
1.710,08 RON
Data publicării
06.04.2020 00:00
Data finalizării
07.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.710,08 RON

din 1.710,08 RON estimat