Atribuită Cumpărare directă

Laptop Lenovo V330-15IKB, Intel Core i5-8250U, 15.6inch, RAM 8GB, SSD 256GB, AMD Radeon 530 2GB, Windows 10 PRO Iron Gray

Număr anunț
DA25459824
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.319,30 RON
Valoare atribuită
29.319,30 RON
Data publicării
09.04.2020 00:00
Data finalizării
10.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.319,30 RON

din 29.319,30 RON estimat