Atribuită Cumpărare directă

1 CARTUS TONER COMPATIBIL HP CE285A/CRG725 XL LASER CPE3176 BUC 6.00 98.44 0.00 590.64 2 CARTUS TONER COMPATIBIL HP CE505A / CF280A LASER CPE69 BUC 2.00 114.00 0.00 228.00 3 64X BLACK TONER CARTRIDGE STANDARD FOR MX910, MX911, MX912 64G0H00 BUC 1.00 823.86 0.00 823

Număr anunț
DA25469809
Autoritate contractantă
Comuna Bucovat (Primaria Bucovat) (CUI 23070129)
Furnizor / câștigător
B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.642,50 RON
Valoare atribuită
1.642,50 RON
Data publicării
13.04.2020 00:00
Data finalizării
14.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.642,50 RON

din 1.642,50 RON estimat