Atribuită Cumpărare directă

Piatra concasata pentru intretinere drumuri satesti, 0-63, cu transportul inclus

Număr anunț
DA25452846
Autoritate contractantă
Comuna Romanesti (CUI 4541025)
Furnizor / câștigător
PRECUPANU ADRIAN LUCIAN (CUI 38053851)
Cod CPV
14212300-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.120 RON
Valoare atribuită
33.120 RON
Data publicării
08.04.2020 00:00
Data finalizării
09.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.120 RON

din 33.120 RON estimat