Atribuită
Cumpărare directă
Servicii instalatii term si sanitare 1.Țeavă cupru Ø76 170 Ron x 50 ml = 8500 Ron 2.Fitinguri 3” 130 Ron x 8 Buc = 1040 Ron 3.Fitinguri 1 1/4” 80 Ron x 2 Buc = 160 Ron 4.Demontat țeavă oțel 3” 80 Ron x 41 ml = 3280 Ron 5.Țeavă cupru Ø35 100 Ron x 8 ml = 800 Ron 6.Țeavă cupru Ø15 50 Ron x 3 ml = 150 Ron 7.Fitinguri 1/2” 50 Ron x 2 Buc = 100 Ron 8.Fitinguri 1 1/4” 100 Ron x 9 Buc = 900 R
- Număr anunț
- DA25433139
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Salonta (CUI 4287947)
- Furnizor / câștigător
- SZAKAL SANDOR FERNCZ INTREPRINDERE INDIVIDUALA (CUI 27201731)
- Cod CPV
- 45332000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.930 RON
- Valoare atribuită
- 14.930 RON
- Data publicării
- 06.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.