Atribuită Cumpărare directă

1. Sistem de aspiratie secretii trahebronsice cu circuit inchis de unica folosinta (valva manuala de control a cuctiunii, conectare sonda intubatie oro-traheala si conectare filtru circuit respirator) cu dimensiuni variabiule pt. adaptare sonda intubatie orotraheala 6,5 mm, 7 mm, 7,5 mm, 8 mm si adaptare filtru circuit respirator. 2.Termometru digital non-contact - termometru cu infrarosu non-contact

Număr anunț
DA25437156
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
Furnizor / câștigător
NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI 27451231)
Cod CPV
33171000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.670 RON
Valoare atribuită
2.670 RON
Data publicării
07.04.2020 00:00
Data finalizării
08.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.670 RON

din 2.670 RON estimat