Atribuită
Cumpărare directă
DENUMIRE PRODUSE CANTITATE PRET VALOARE UNITAR TVA 9% FIOBILIN 250 MG X 20 10 13,76 137,61 SPASMOMEN 40 MG X 30 10 23,23 232,29 VITAMINA C 180 MG X 20 4 9,17 36,70 TOTAL TVA 9% 406,60 TVA 19% ALCOOL SANITAR 10 13,45 134,45 TOTAL TVA 19 % 134,45 mai putin
- Număr anunț
- DA25451964
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MEDICO SOCIALA SADOVA (CUI 16080456)
- Furnizor / câștigător
- GINKOFARM SRL (CUI 18602106)
- Cod CPV
- 33680000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 541,05 RON
- Valoare atribuită
- 541,05 RON
- Data publicării
- 08.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.