Atribuită
Cumpărare directă
Furnizare cutii carton pentru incinerare deseuri infectioase, 500buc., pret fara TVA 2,78 lei/buc.: • 7.5litri (195x165x259 mm) • Prevazute cu sac din polietilena 50 microni • Sigiliu relon • Conform O.M.S. nr.219/2002 si al H.G. nr. 1061/2008 • Aviz al Ministerului Sanatatii Publice nr.10348/09.10.2007 • Certificat ADR
- Număr anunț
- DA25452301
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VALCEA (CUI 17087924)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 44617000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.390 RON
- Valoare atribuită
- 1.390 RON
- Data publicării
- 08.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.