Atribuită
Cumpărare directă
PACHET UM 01394 BUCOV CONFORM OFERTA NR. 69/14.04.2020: SEMERING 55*62*14 BUC 44 14,71 647,24 SEMERING 62*75*10 BUC 32 17,65 564,8 RULMENT 30206 BUC 12 29,41 352,92 RULMENT 32209 BUC 12 33,61 403,32 CILINDRU FRANA FATA TV BUC 16 92,44 1479,04 CILINDRU FRANA SPATE TV BUC 12 79,83 957,96 PRIZA CU STECHER (12-24V) BUC 10 29,41 294,1 4699,38 TRANSPORTUL INCLUS IN PRETUL PRODUSULUI.
- Număr anunț
- DA25476721
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01394 BUCOV (CUI 5051862)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI 151836)
- Cod CPV
- 09134100-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.699,38 RON
- Valoare atribuită
- 4.699,38 RON
- Data publicării
- 14.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.