Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIE PACHET MATERIALE CONSUMABILE MEDICALE CAP 51.01 : 4 cutii cu manusi de unica folosinta, latex, marimi M-L, 100 buc/cutie, 6 litri dezinfectant pentru mâini, gel, antibacterian, Hygienium, la flacon 1 litru, 12litri dezinfectant pentru suprafete, antibacterian, Ekomax, la flacon 1 litru) necesare pentru prevenirea şi protecția personalului Instituției Prefectului – Judeţul Tulcea, în vederea diminuării riscului transmiterii infecțiilor virale de tip 2019 – nCOV (noul CORONAVIRUS), pe cap. 51.01. la o valoare totala de achizitie de (605,04 lei + 756,30 lei + 378,00 )lei,
- Număr anunț
- DA25479746
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL TULCEA (CUI 4321615)
- Furnizor / câștigător
- CICÎRÎC BIROTICA CONSTRUCT SRL (CUI 3429369)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.739,34 RON
- Valoare atribuită
- 1.739,34 RON
- Data publicării
- 14.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.