Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civila auto pentru DJ11ZKY, DJ11ZKZ - 484 lei/unitate, perioada de asigurare 12 luni 3) Prima de asigurare: 968 Ron 4) Perioada de valabilitate incepand cu data de 24.04.2020; valabilitate oferta 5 zile 5) Modalitate de plata: integral

Număr anunț
DA25468557
Autoritate contractantă
Politia Locala a Municipiului Craiova (CUI 5764998)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
968 RON
Valoare atribuită
968 RON
Data publicării
13.04.2020 00:00
Data finalizării
13.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

968 RON

din 968 RON estimat