Atribuită
Cumpărare directă
SACI MENAJ 120 L 15* 4.5 DOMESTOS 5L 4* 38.5 DETARTRANT NUFARUL 0.8 *10 6.49 AJAX PRAF DE CURATAT 500GR 10* 5 BIOCARPET 10* 7.5 CLIN GEAM/ AJAX GEAM 2* 5.5 IGIENOL DEZINFECTANT PULV 10* 21 SACI MENAJ 35 L 10*3 SAPUN SOLID 100 GR 45*1.25 SAMPON TEO 45* 5.76 PROSOP BBC 20* 11 HARTIE IGIENICA 200 GR 90 *0.72
- Număr anunț
- DA25448028
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "IOLANDA BALAS SOTER" BUZAU (CUI 4385430)
- Furnizor / câștigător
- KOREKT PRINT PAPER SRL (CUI 27773873)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.262,65 RON
- Valoare atribuită
- 1.262,65 RON
- Data publicării
- 08.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.