Atribuită
Cumpărare directă
1. Compatibil cu seringa universala de la 5/10/20/30/50 ml & 60ml( 2-3ml optional) 2. De înalta precizie de ± 2% dupa calibrare corecta 3. Cinci moduri de lucru: Mod Rata, Mod Timp, Mod greutate corp, Mod de control al programului ?i mod baza de date medicamente 4. Cu baza de date pentru medicamente: 16 categorii de medicamente comune, con?ine un total de 1030 nume de medicamente 5. Pot fi înregistrate în pompa mai mult de 5000 de evenimente istoric 6. Sistem anti-bolus, pentru a reduce în mod semnificativ bolus, dupa eliberarea brusca, ocluzie 7. Rotatie clema stativ la 360 de grade, poate fi fixata, atât în direc?iile orizontale cat ?i verticale 8.Presiune ocluzor- Setare pe trei nivele: scazut, mediu sau ridicat Mod rata: Seringa 50(60)ml : 0.1-2000.0ml/h (0.1ml/h pas) Seringa 30ml : 0.1-1200.0ml/h (0.1ml/h pas ) Seringa 20ml : 0.1-1200.0ml/h (0.1ml/h pas ) Seringa 10ml : 0.1-400.0ml/h (0.1ml/h pas ) Seringa 5ml (2/3ml): 0.1-200.0ml/h (0.1ml/h pas)
- Număr anunț
- DA25433155
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dr. Teodor Andrei" Lugoj (CUI 2501652)
- Furnizor / câștigător
- TOTALMED SRL (CUI 24577279)
- Cod CPV
- 33194110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.010 RON
- Valoare atribuită
- 8.010 RON
- Data publicării
- 06.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.