Atribuită
Cumpărare directă
Kit determinare Amoniu 0,00...10,00 mg/L, 100 teste Cod HI 93715 -01 - 1 SET - 255.96 lei; Kit determinare Nitrati 0,0…30,0 mg/L (100 teste), Cod HI 93728 - 01 - 1 SET - 355 lei; Kit determinare Nitriti 0.00...0.035mg/L (100 teste) Cod HI 93707-01 - 1 SET - 176 lei.
- Număr anunț
- DA25443849
- Autoritate contractantă
- Compania de Utilitati Publice S.A. Focsani (CUI 1443170)
- Furnizor / câștigător
- HANNA INSTRUMENTS SERVICE SRL (CUI 18693643)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 786,96 RON
- Valoare atribuită
- 786,96 RON
- Data publicării
- 07.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.