Atribuită Cumpărare directă

Seringa hipodermica sterila pentru unica utilizare avand capacitate de 10 ml, cu ac 21 G X 1 1/2, alcatuita din 3 componente,din cauciuc natural fara PVC si latex, prevazuta cu conector luer slip PREZENTA TINE LOC DE COMADA FERMA

Număr anunț
DA25444735
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "IOAN LASCAR" COMANESTI (CUI 4353056)
Furnizor / câștigător
SANTOMED S.R.L. (CUI 13642843)
Cod CPV
33141310-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.406 RON
Valoare atribuită
1.406 RON
Data publicării
07.04.2020 00:00
Data finalizării
08.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.406 RON

din 1.406 RON estimat