Atribuită
Cumpărare directă
Servicii lunare de inchiriere si de asistenta si consultanta informatica pentru modulele de aplicatii informatice privind domeniul financiar-contabilitate, buget-executie bugetara, personal-salarizare. Servicii lunare executate timp de 12 luni, baza unui contract incheiat pana la data de 01.05.2021 Cantitatea solicitata / unitate de masura (U.M) -12 reprezentand 12 luni incepand cu data de 01.05.2020
- Număr anunț
- DA25468440
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE PAZA PRAHOVA (CUI 27295698)
- Furnizor / câștigător
- INFORMATICS SYSTEMS & SOFTWARE S.R.L. (CUI 42134423)
- Cod CPV
- 72600000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.400 RON
- Valoare atribuită
- 17.400 RON
- Data publicării
- 13.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.