Atribuită Cumpărare directă

DIR.ÎNGRIJIRI Capac unica folosinta cu punga si filtru hidrofob pentru vas aspirator - 3L - punga din material moale LDPE (polietilena de joasa denensitate) cu filtru hidrofob GORE opreste aspiratia atunci cand containerul este plin de fluide aspirate - capacitate 3 litri

Număr anunț
DA25464272
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
Furnizor / câștigător
ARTISANA MEDICAL SRL (CUI 22742850)
Cod CPV
39713431-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.596 RON
Valoare atribuită
9.596 RON
Data publicării
10.04.2020 00:00
Data finalizării
13.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.596 RON

din 9.596 RON estimat