Atribuită Cumpărare directă

DEZI SEPT "X - CLEAN" - DEZINFECTANT BACTERICID PENTRU SUPRAFETE canistra 5 L - 81,97 lei Produs ce se utilizeaza pentru dezinfectarea suprafetelor, pardoselilor, obiectelor sanitare ceramice, a vaselor de toaleta, a chiuvetelor, a materialelor, echipamentului si mobilierului ce nu vin in contact direct cu alimentele, cu exceptia industriei farmaceutice si cosmetice. Dozaj: gata de utilizare Actiune : bactericida Timp de actiune min. 5 minute Avizat de M.S. aviz nr. 3812BIO/02/12/24

Număr anunț
DA25456909
Autoritate contractantă
SNTFC "CFR CALATORI" S.A. (CUI 11054545)
Furnizor / câștigător
DACRIS-COM 94 SRL (CUI 6613691)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
737,73 RON
Valoare atribuită
737,73 RON
Data publicării
09.04.2020 00:00
Data finalizării
09.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

737,73 RON

din 737,73 RON estimat