Atribuită
Cumpărare directă
Cartus Toner Brother TN2421 3000pag FARA CHIP compatibil Brother L2312D, L2352DW, L2372DN, L2512D Cartus Toner Brother TN2421 black compatibil Brother HL-L2312D, L2352DW, L2372DN, DCP-L2512D, L2552DN FARA CHIP - se muta chipul de pe un cartus original 3000 pagini Cartus Toner black Brother TN2421 for HL-L2312D, HL-L2352DW, HL-L2372DN, DCP-L2512D, DCP-L2552DN, DCP-L2532DW, MFC-L2712DN, MFC-L2712DW, MFC-L2732DW, capacitate 3K pag Cartus Toner Brother HL-L2312D Cartus Toner Brother HL-L2352DW Cartus Toner Brother HL-L2372DN Cartus Toner Brother DCP-L2512D Cartus Toner Brother DCP-L2552DN Cartus Toner Brother DCP-L2532DW Cartus Toner Brother MFC-L2712DN Cartus Toner Brother MFC-L2732DW Achizitie conform referat nr.14301/14.04.2020. Persoana de contact: Popescu Cami, tel. 0737747366
- Număr anunț
- DA25485737
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 67,22 RON
- Valoare atribuită
- 67,22 RON
- Data publicării
- 15.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.