Atribuită Cumpărare directă

Lama laringoscop Heine FO FlexTip marimea 4, lungime lama 137 mm, latime lama 13,2mm COD: F-000.22.314. Lama este prevazuta cu un varf flexibil,ajustabil pana la un unghi de 70 garde cu ajutorul unui maner. Varful flexibil permite o intubatie usoara, impiedicand contactul lamei cu dintii si reducand presiunea exercitata de aceasta asupra limbii si a tesuturilor moi. Lamele din inox pot fi autoclavate de peste 4000 de ori la 134grade/5min si nu necesita intretinere. Constructie de calitate din inox. Fibra optica integrata pentru o iluminare cat mai buna. Se pot folosi baterii de 2,5 V sau acumulatori de 3,5 V. Design cu forma curbata, margini fine, usor de curatat si sterilizat. Compatibil cu toate manerele de laringoscop Heine.

Număr anunț
DA25466560
Autoritate contractantă
Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
Furnizor / câștigător
MEDICAL CORP SRL (CUI 10770287)
Cod CPV
42113172-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.948 RON
Valoare atribuită
3.948 RON
Data publicării
13.04.2020 00:00
Data finalizării
14.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.948 RON

din 3.948 RON estimat