Atribuită Cumpărare directă

fenobarbital 100mg 300tb/0.20 diazepam 10mg 600tb/0.11 levomepromazin 25mg 1000tb/0.56 anxiar 1mg 490tb/0.15 mirzaten 30mg 90tb/0.47 davia 10mg 60tb/1.21

Număr anunț
DA25453652
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
MAYDIS FARM SRL (CUI 9925965)
Cod CPV
33661300-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
874,40 RON
Valoare atribuită
874,40 RON
Data publicării
09.04.2020 00:00
Data finalizării
10.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

874,40 RON

din 874,40 RON estimat