Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie Abonament acces serviciu legislativ Lege5 Online LEGISLATIE - pachet 8 conturi pentru o perioada de 12 luni. Pachetul va ofera acces la modulele: - Legislaţia României - MOF partea I - formele la zi ale actelor normative; partea I bis; partea a V-a si a VI-a; - Legislaţia Uniunii Europene – toate actele publicate în Jurnalul Oficial al Comunităţii Europene; în limba română, grupate pe tematici şi subtematici, relaţionate cu actele româneşti transpuse. - Modele și proceduri - Modele de contracte, acte contitutive, acţiuni în justiţie, cereri, contestaţii, plângeri; peste 200 de proceduri actualizate în 2016 şi relaţionate cu legislaţia aferentă. - Jurisprudenţă CEDO - colecţie generoasă de hotărâri date de această instanţă în baza cererilor prin care s-a invocat încălcarea de către un stat semnatar a unuia dintre drepturile garantate prin Convenţia pentru apărarea drepturilor omului şi a libertăţilor fundamentale. Funcţii incluse: cautare rapida si relevanta, monitorizare a actelor de interes, istoric legislativ, comparare şi evidenţiere pe text a modificărilor legislative, comparare versiuni consolidate.
- Număr anunț
- DA25491261
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Administrare a Unitatilor de Invatamant si de Sport Sector 4 (CUI 38248861)
- Furnizor / câștigător
- INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
- Cod CPV
- 72540000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.369,96 RON
- Valoare atribuită
- 3.369,96 RON
- Data publicării
- 16.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.