Atribuită
Cumpărare directă
50 bucati comanda ferma (tine loc nota de comanda) Sapunul lichid dezinfectant maini Hygienium se foloseste zilnic pentru curatarea si dezinfectarea mainilor. Formula imbogatita cu agenti de conditionare a pielii confera catifelare si ingrijire a mainilor. Mod de utilizare: Produsul se aplica nediluat 5 ml, se spala timp de 3 minute pentru activitate bactericida si se clateste cu multa apa. Prezinta efect bactericid ( Pseudomonas hirae, Pseudomonas aeruginosa, Escherichia coli, Stafilococcus aureus, Enterococus hirae) conform EN 1276 si asupra Ecoli conform EN 1499 Ambalaj: 300 ml produsele vor fi insotite de factura fiscala, declaratie conformitate si aviz de la ministerul sanatatii si de la COMISIA NATIONALA DE BIOCIDE
- Număr anunț
- DA25472929
- Autoritate contractantă
- UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA SUICI (CUI 16047069)
- Furnizor / câștigător
- GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
- Cod CPV
- 33711900-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.000 RON
- Data publicării
- 13.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.