Atribuită
Cumpărare directă
CARTUS BROTHER L2500, TN2320, 2.6K CARTUS CANON/HP 435/436/285 CARTUS BROTHER TN 1030 cartus brother fax 2845 cilindru brother dr 2100 CARTUS HP 283 COMP cartus brother tn 2421 fara chip CARTUS BROTHER L2500, TN2320, 2.6K incarcare cartus xerox 3020 chip+toner TONER BIZHUB C220 BK OEM CARTUS BROTHER HL 5250 COMPAT CARTUS TONER BIZHUB 20 CARTUS BROTHER TN 2010/2220 DCP 7065 BUC 1 58.82 58.82 11.18 DRUM UNIT BROTHER HL 5250/5240
- Număr anunț
- DA25473211
- Autoritate contractantă
- Comuna Corcova (Primaria Corcova Jud. Mehedinti) (CUI 4818631)
- Furnizor / câștigător
- SISTEM SERVICE SRL (CUI 16685717)
- Cod CPV
- 30125110-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.003,36 RON
- Valoare atribuită
- 1.003,36 RON
- Data publicării
- 13.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.