Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIE PACHET MATERIALE CONSUMABILE MEDICALE CAP 61.50 : 8 cutii cu manusi de unica folosinta, latex, marimi M-L, 100 buc/cutie, 12 litri dezinfectant pentru mâini, gel, antibacterian, Hygienium, la flacon 1 litru, 24litri dezinfectant pentru suprafete, antibacterian, Ekomax, la flacon 1 litru) necesare pentru prevenirea şi protecția personalului angajat la Serviciul Public Comunitar Regim Permise de Conducere și Înmatriculare a Vehiculelor şi Serviciul Public Comunitar pentru Eliberarea și Evidenţa Pașapoartelor Simple, Servicii aflate in subordinea Instituției Prefectului – Judeţul Tulcea, în vederea diminuării riscului transmiterii infecțiilor virale de tip 2019 – nCOV (noul CORONAVIRUS), pe cap.61.50. la o valoare totala de achizitie de (1210,08 lei + 1512,60 lei + 756,00 lei )
- Număr anunț
- DA25479796
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL TULCEA (CUI 4321615)
- Furnizor / câștigător
- CICÎRÎC BIROTICA CONSTRUCT SRL (CUI 3429369)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.478,68 RON
- Valoare atribuită
- 3.478,68 RON
- Data publicării
- 14.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.