Atribuită Cumpărare directă

SPECIFICATII Corp cartus din HDPE (Polietilena de inalta densitate) Ambalaj cutie carton set 6 cartuse Cerneala lavabila de culoare albastra (se sterge cu pic) cu uscare rapida pe baza de pigment Membrana cap insertie din polipropilena Cap insertie stilou din HDPE (Polietilena de inalta densitate)

Număr anunț
DA25458323
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI 4317754)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
Cod CPV
22600000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117,80 RON
Valoare atribuită
117,80 RON
Data publicării
09.04.2020 00:00
Data finalizării
10.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117,80 RON

din 117,80 RON estimat