Atribuită
Cumpărare directă
Demontare cu montare cartus demineralizator cu racord intrare/iesire ,Dn 25 ,presiune lucru min.1.5- max.4 bar, continut rasini strat mixt 60litri. Demontare cu montare membrana osmotica inversa model RO201D. Demontare cu montare filtre sedimente de 5 si 20microni compatibil cu statia de osmoza inversa model RO201D
- Număr anunț
- DA25476818
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
- Furnizor / câștigător
- MONTAJTERM SRL (CUI 15589134)
- Cod CPV
- 42912300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.900 RON
- Valoare atribuită
- 10.900 RON
- Data publicării
- 14.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.