Atribuită Cumpărare directă

Frigider cu doua usi SAMSUNG RT38K5530S9/EO, No Frost, 384 l, H 178.5 cm, Clasa A+, inox

Număr anunț
DA25466133
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39711130-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.478,92 RON
Valoare atribuită
1.478,92 RON
Data publicării
10.04.2020 00:00
Data finalizării
13.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.478,92 RON

din 1.478,92 RON estimat